1993 yılında kurulan firmamız 2000 m2 kapalı alan, 6000 M2 açık alan ile toplam 8000 M2 alanda faaliyet göstererek,, tüm gücümüz ve teknolojimizle yolumuza devam ediyoruz. Ersem Plastik Hammadde ihtiyacını karşılamak için yatırım yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin güvenine layık olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
 

          
 


1993 yılında kurulan firmamız 2000 m2 kapalı alan, 6000 M2 açık alan ile toplam 8000 M2 alanda faaliyet göstererek, tüm gücümüz ve teknolojimizle   yolumuza devam etmekten mutluluk duyuyoruz.
Kaliteli Plastik Hammadde ihtiyacını karşılamak için yatırım yapmaya devam ediyoruz.
Firmamız yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini sürekli artırmaktadır.   Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir.
Atık plastiğin çevre bilincinin geliştirilerek, ÇÖPE ATILMASININ ÖNLENMESİ, öncelikle katı atıkları taşımak ve bertaraf etmek için yapılan masrafları azaltmakta ve bu bertaraf etme işleminin temininden önce çöplüklerde çalışan insanların sağlığı açısından da fayda sağlamaktadır. Ayrıca, çöpleri bertaraf edecek sistemlerinde doğaya zarar verdiği ayrı bir gerçektir.
 

Misyonumuz

Geçmişten bugüne gün geçtikçe büyüyen firmamız, sorumluluklarının bilincinde sektörde birinci sınıf hizmet ve ürün kalitesi ile siz müşterilerimizin takdirini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 

Vizyonumuz

Şirketimiz müşteri memnuniyetini, kalitede her zaman en iyiyi vermeyi, sürekli gelişmeyi ve global pazar payını arttırmayı hedef olarak benimsemiştir.

 

 
 


Adres : Tepeören Tuzla Kimyacılar Organize Bölgesi

Melek Aras Bulvarı, Organik Cad.No:51  Tuzla-İstanbul

 

Telefon : (0 216)  593 37 70
                 (0 216)  593 37 71
 Fax:        (0 216) 593 37 72


 web :            www.ersemplastik.com.tr

 e-mail :          bilgi@ersemplastik.com.tr

   
 
 
 Copyright © 2008  Ersem Plastik                                                                                                                                                                                                                     Design by Bumerang İnteraktif Bilişim